Także w tym roku roku jarmarkowi odbywającemu się podczas Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie przyświeca idea „Kuchni Prosto od Człowieka”. Odchodzimy na jarmarku od myślenia o handlu, sprzedaży, a zbliżamy się ku myśleniu o budowaniu relacji.

jarmark

Osoba, która przychodzi na jarmark, a nie do galerii handlowej, jest ciekawa ludzi, którzy przyjeżdżają z produktami, które wytworzyli swoimi rękami, na swoim polu, w swojej wytwórni. Wytwórcy zaś są ciekawi swoich odbiorców, to dla nich przecież wytwarzają swoje produkty, karmią nas tym, pod czym się podpisują. Najważniejsze jest to SPOTKANIE, doświadczenie wspólnego bycia w Lublinie, poznawania się, tworzenia relacji, więzi, zaufania. (idea Monika Kucia)

 

Zobaczcie film z edycji 2015 i przyjeżdżajcie do magicznego Lublina

jarmark 2

Kluczowe wydaje się odejście od marketingu, a przejście do pojęcia wymiany – energii, dóbr, inspiracji. Osoba, która decyduje się przyjść na jarmark, podejmuje wysiłek, szuka, jest podmiotem w swoim własnym doświadczeniu. Buduje je wspólnie z tymi, którzy przybyli, to wspólny czas, wspólna przestrzeń. Pragniemy się angażować, to naturalna ludzka potrzeba, pragniemy opowieści, osobistej historii. Gdy buduje się relację, to spotkanie jest wyjątkowe, jest wspólną sprawą, a nie handlem. Takie podejście odpowiada rzeczywistym potrzebom, a nie jest podróbką, namiastką kontaktu i rzeczywistej wymiany - pisze Monika Kucia o nowej idei Jarmarku. I festiwalu.

Wystawcy i producenci z całej Lubelszczyzny prezentują swoje lokalne wyroby obok przysmaków z całej Europy. Ich wędliny, sery zagrodowe, konfitury, miody i nalewki nie mają sobie równych.

jarmark 3

Od środy ( 6 września ) do niedzieli (10 września), w drewnianych domkach czekają na was przysmaki z całego kontynentu. Jarmark znajdziecie w samym centrum Lubina. Na deptaku, Placu Łokietka (Włoskie Miasteczko Smaku) i całym Starym Mieście. Wystawcy nakarmią Was, poczęstują nalewką, zrobicie zapasy na piękną złotą jesień.

jarmark 4

Większość z Państwa jest z nami od początku. Cieszymy się, że z roku na rok przybywa wystawców, dlatego ze stoiskami wychodzimy na cały deptak prowadzący w kierunku Starego Miasta. Jeszcze bardziej cieszymy się z tego, że obroty na stoiskach rosną z roku na rok. Jesteśmy dobrym partnerem dla Waszego biznesu.

Uwaga. Zgłoszenie wysyłamy także do wiadomości dyrektora Europejskiego Festiwalu Smaku: waldemar.sulisz@gmail.com - kontakt: Waldemar Sulisz, tel. +48 515 267 177

Oferta dla wystawców

Karta zgłoszenia

Przykładowe domki

 

kliknij na ikonę aby pobrać plik